KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12645305
nr 1264 5305
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Etsning, Signerad i tryckplåt. Motivet: 22x28 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:58:20
500 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall
nr 1264 5305
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.000 kr |
måndag 15 juli 2019 |
Marc Chagall